Dėl bendradarbiavimo valstybės vadovo rinkimuose

Arvydas Juozaitis pateko tarp besivaržančių dėl valstybė vadovo posto. Iš šios kovos galimai pasitraukė stiprūs varžovai K. Juraitis, A. Butė. Jie bendrai turi gausų jų dalyvavimo rinkimuose palaikančių piliečių būrį. Vis šie piliečiai savo palaikymu labai priartintų Arvydo Juozaičio galimybę laimėti rinkimus į valstybės vadovo postą.

K. Juraičio ir A. Butė pažiūros labai panašios į Arvydo Juozaičio pažiūras. Kai kurie požiūrių skirtumai nėra esminiai, todėl yra visos galimybės jiems bendradarbiauti.

Esminis trugdis tokiam bendradarbiavimui, – Arvydo Juozaičio sambūrio žmonės. Daugelis jų jau matuojasi pareigybines vietas valstybės vadovo įstaigoje, todėl jau dabar siaubingai išsigandę galimų varžovų tokioms pareigybėms užimti. Todėl laikosi nuostatos atriboti Arvydą Juozaitį nuo daugelio stiprių asmenybių. Tokių būdu jie nutolina Arvydo Juozaičio galimybes laimėti rinkimus į valstybės vadovo postą…

Todėl kviečiu Arvydą Juozaitį asmeniškai kviesti K. Juraitį ir A. Butę bendradarbiavimui pakviečiant juos į savo sambūrį ir tokiu būdu paraginant juos palaikančius piliečius paremti jį rinkimuose į valstybės vadovo postą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *