Kvietimas veikti pagal Visatos dėsnį

Jau pralaimėti mūšiai dėl Romuvos bendrijos pripažinimo, dėl tautininkų patekimo į Seimą, dėl „Lietuva yra čia“ atstovo tapimo Lietuvos valstybės vadovu bei daug kitų mūšių dėl tautiškumo, lietuviškos pasaulėžiūros ir tikėjimo. Viena iš pagrindinių to priežasčių, – išsiskaidymas, išsidalinimas, išsiskyrimas.

Siūlau jums pagrindinių priežasčių dėl jūsų pralaimėtų mūšių ieškoti jumyse. Tai ydos, kurios draugus padaro svetimais, bendraminčius pakeičia kitaminčiais, pasekėjus paverčia priešais.

Norėčiau tik priminti, kad tiek tauta, tiek religija išskaido, išdalina ir išskiria net tos pačios giminės asmenis. Žodis „tausti“ reiškia tolti nuo kitų. Taigi, tarkim tautininkas krikščionis tiesiog užprogramuotas atitolti nuo kitų tos pačios, bet skirtingos religijos giminės asmenų. Todėl ribojamasis tautiniu ir religiniu pagrindu asmenis padalina į sektas, į kurias patenkama tik pagal nustatytas griežtas taisykles.

Kas mus, lietuvius, baltus, gotus, iš tikro apjungia, sustiprina ir suvienija? Tai prigimtinė pasaulėjauta, giminiškumas-gentiškumas, bendramintiškumas. Visi kiti dalykai, kaip tautiškumas, religija, išsilavinimas turėtų likti kaip antraeiliai, labiau kiekvienam asmeniui individualūs dalykai.

Yra partijos, kurios išsikėlusios katalikybės idėją, tai konservatorių, lenkų ir kitos partijos, kitos partijos išsikėlusios socialines ar kitokias šiandienos visuomenei patrauklias idėjas. Yra ir sektos, kurios narius vienija tikėtini pinigų ištekliai. Todėl šitame idėjų triukšme siūlau atkreipti į save dėmesį veiklą sustiprinant tokiais dėmenimis:

 1. Prigimtinė pasaulėjauta,
 2. Lietuvos šventų žemių apjungimas į visumą,
 3. Visuomenės gerovė – tinkama kiekvieno asmens perkamoji galia – http://krivaitis.lt/uzmacios/visuomenes-gerove/

Norėčiau priminti sidabrinę taisyklę – artėjantiems rinkimams būtina pradėti ruoštis iškarto pasibaigus rinkimams.

Taigi, karas bus laimėtas išsilaisvinus nuo ydų, kai šviesėjant sąmonei spinduliai jungsis, kai randantis bendroms mintims vis gausės bendraminčių būrys. Tai Visatos dėsnis.

VšĮ „Taurus siekis“

5 komentarai

 1. Marijus

  Sveiki,
  Ardos gadynė tebeturi didelę inerciją. Šiemet turime išnaudot Ežiuko -Ilganosiuko metų energiją (prieš 32 metus gimė Sąjūdis). Bet, kol visuotiniškai gerbsim Ardos Vytį, bijosim Darnos (Zikaro) – gyvuos Vergovė. Turim iesti Gimtinėj išaugintą maistą, rengtis prigimtinių spalvų rūbais, gimtinėj pasiūtų iš Gimtinės žaliavos (tam net linus sunaikino). Jokių tarptautinių žodžių: pavietas- vietoj rajono, žemė – vietoj regiono,ir pan. Et…
  Veikiam kartai. Tautininkų sąjunga -tvirtas ąžuolinis, senolių statutes, laivas, kur dabar telaksto keli jungos.
  Sėkmės
  Marijus

  Atsakyti
 2. Gintaras

  Mūšiai pralaimėti bet karas tęsiasi. Kol yra nors vienas nenukryžiuotas lietuvis tol Lietuva gyva.

  Atsakyti
 3. pi-Ratas

  Ide. *teutā įprasta kildinti iš veiksmažodinės šaknies *teu-/*tewə- ‘augti, brinkti’. Man atrodo, kad tik indų-iranėnų kalbose esama duomenų, leidžiančių rekonstruoti pamatinį veiksmažodį ‘būti stipriam, galingam; pajėgti’: s. i. tavīti, av. tav-, s. persų tāvayatiy. Senoji ide. *teutā reikšmė buvo ‘jėga, galia’;

  P.S. Gerai, kad Romuvos nepripažino, nes jai tautiškumas buvo tik priedanga savo užgaidoms tenkinti.

  Atsakyti
 4. Atgalinis pranešimas: Susitelkimas kaip būtinybė, prievolė ir (iš)likimas | Teivas

 5. Atgalinis pranešimas: Susitelkimas – prievolė ir išlikimas | Teiwas – Teiwas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *